Hello!
Please use another browser to see the content of this page. We recommend using Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge or Safari.

Stará Vajnorská 17, 831 04 Bratislava


+421 2 4445 4090
obchodba@westech.sk

WESTech

Ve společnosti WESTech je naším hlavním úkolem jako IT a CE distributora spojovat naše dlouholeté zkušenosti se vztahy s předními dodavateli, pomocí kterých následně nabízíme komplexní služby a řešení našim partnerům.

e-shop
Vízia Byť preferovaným dlhodobým partnerom na trhu.
Misia Našou úlohou ako distribútora produktov IT a spotrebnej elektroniky je spojiť vedomosti našich partnerov a sprístupniť ich našim zákazníkom.
Hodnoty Spolupráca. Pokrok. Odovzdávanie vedomostí. Spoľahlivosť. Vášeň.
Prísľub značky Inteligentný rast.
Osobná črta Pracujeme otvorene, dynamicky a ambiciózne.

WESTech je obchodná spoločnosť, ktorá na trhu Európskej únie pôsobí už 20 rokov. Bola založená v roku 2000 a momentálne spolu s dcérskymi spoločnosťami zamestnáva viac ako 400 zamestnancov.

Sme súčasťou nadnárodnej siete ELKO Group s celkovým ročným obratom 2,2 miliardy USD. Sme partnerom viac ako 200 významných svetových značiek na trhu. VOLUME, VAD a RETAIL/eTail sú tri kľúčové obchodné oddelenia, ktoré sme vybudovali počas 20 rokov existencie našej spoločnosti.
Spoločnosť WESTech je taktiež vlastníkom významnej siete predajní iStores, ktorá je sieťou prémiových predajní výrobkov Apple a príslušenstva k nim, ale taktiež predajní PGS, ktoré sa špecializujú na oblasť hier, herných konzol, počítačov a príslušenstva k nim.
40 000 produktů
10 000 zákazníků
350 výrobců
  1. O nás
  2. WESTech